Hava Kanalı İmalatı

havalandırmacılar, havalandırma borusu, havalandırma kanalları, dikdörtgen hava kanalı, kare havalandırma kanalı fiyatları, dikdörtgen hava kanalı fiyatı, oval hava kanalı fiyat listesi, havalandırma kanalları nedir, havalandırma kanalı ölçüleri, elips hava kanalı,havalandırma kanalı montajı, hava kanalı imalatı

Hava Kanalı İmalatı

Havalandırma Kanalı imalatında galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir. Üretimlerimiz kanal ve fittings malzemeleri, belirlenen ölçülerde yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahiarında Tuzla Fabrikamızda üretilmektedir.

Kirli ve Temiz havanın taşınması amacıyla üretilen hava kanalları, TSE belgeli galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha olmak üzere üç ayrı malzemeden darbelere dayanıklı ve sızdırmaz özellikli olarak üretilmektedir.

Spiro kanal imalatı, kare kanal imalatı, dikdörtgen kanal imalatı, yuvarlak kanal imalatı, dairesel kesitli hava kanalı imalatı, DKP hava kanalı, pitre hava kanalı, prizmatik hava kanalları, paslanmaz hava kanalı imalatımız mevcuttur.